Dvigubas HDMI įvesties monitorius

Dvigubas HDMI įvesties monitorius, CK1250: 12,5 '' Gimtoji 4K 3840 * 2160 transliacijos monitorius.1) 4K signalo įvestis: 4x4K HDM, 3G-SDI, 4K „Displayport 2“) „Quad“ vaizdas ir vaizdas paveikslėlyje3) Plonas ir nešiojamas dizainas4) Kameros pagalbinės funkcijos : Neteisinga spalva, didžiausias, tikrinimo laukas, atvaizdo aplankas ir kt
Pokalbis dabar

Informacija apie

Dvigubas HDMI įvesties monitorius

CK1250: 12,5 '' Gimtoji 4K 3840 * 2160 transliacijos monitorius.


1) 4K signalo įvestis: 4x4K HDM, 3G-SDI, 4K ekranas

2) „Quad View“ ir „Picture in Picture“

3) Plonas ir nešiojamas dizainas

4) Pagalbinės fotoaparato funkcijos: klaidinga spalva, didžiausias vaizdas, tikrinimo laukas, vaizdo aplankas ir kt

HDMI-CK1250- 详情 页 _02

Dvigubos HDMI įvesties monitoriaus savybės:

HDMI-CK1250- 详情 页 _08

Dviejų HDMI įvesties monitoriaus specifikacija:

HDMI-CK1250- 详情 页 _10

Dvigubas HDMI įvesties monitoriaus formatas:

HDMI-CK1250- 详情 页 _11

Dviejų HDMI įvesties monitoriaus taikymas :

4K HDMI fotoaparato viršuje esantis monitorius suteikia puikią vaizdinę patirtį, plačiai naudojamą filmuojant filmus ir TV.

HDMI 运用 图 -3

* Naudojant aukštos kokybės ekraną, atkuriama didesnė spalvų kokybė, aiškesni vaizdai; mažos energijos sąnaudos, ilgas tarnavimo laikas, tinkamas ilgą laiką tęstiniam darbui.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Mažmeninės prekybos ir svetingumo „Jutikliniai sprendimai“: Turėdami aukščiausios klasės jutiklinį našumą ir estetinę išvaizdą, mažmeninės prekybos sprendimai padės produktyviau dirbti ir pasiekti geresnių pardavimo pajamų. Jutiklinio ekrano terminalai ir kioskai pardavimo vietose leido pardavėjams sumažinti išlaidas, o klientams - mėgautis patogumais. Mes siūlome standartinį ir individualų jutiklinį gaminį, kuris patikimai veikia bet kokioje aplinkoje. Galime bendradarbiauti su jumis kurdami unikalius ekranus, kad patobulintume interaktyvų vartotojo įspūdį.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., Ir turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamas ataskaitas ir CE, FCC ir kt. Sertifikatus.

* Klausimas: Ar turite „HD“ skydą?

A: TAIP, mes taip pat turime „HD“ skydelį ir „4K“ skydą.

Tyrimo