„Displayport Monitor“

„Displayport Monitor“, CK1250: 12.5 '' Gimtoji 4K 3840 * 2160 transliacijos monitorius.1) 4K signalo įvestis: 4x4K HDM, 3G-SDI, 4K „Displayport“ 2) „Quad“ vaizdas ir vaizdas paveikslėlyje3) Plonas ir nešiojamas dizainas4) Kameros pagalbinės funkcijos: klaidinga spalva, didžiausias, tikrinimo laukas, vaizdo aplankas ir kt
Pokalbis dabar

Informacija apie

„Displayport Monitor“

CK1250: 12,5 '' Gimtoji 4K 3840 * 2160 transliacijos monitorius.


1) 4K signalo įvestis: 4x4K HDM, 3G-SDI, 4K ekranas

2) „Quad View“ ir „Picture in Picture“

3) Plonas ir nešiojamas dizainas

4) Pagalbinės fotoaparato funkcijos: klaidinga spalva, didžiausias vaizdas, tikrinimo laukas, vaizdo aplankas ir kt

HDMI-CK1250- 详情 页 _02

„Displayport Monitor“ funkcijos:

HDMI-CK1250- 详情 页 _08

„Displayport Monitor“ specifikacija:

HDMI-CK1250- 详情 页 _10

„Displayport Monitor“ formatas:

HDMI-CK1250- 详情 页 _11

„Displayport Monitor“ programa :

Taip pat gali būti palaikoma 6U lentyna, skirta pritaikytam stebėjimo sprendimui, kad būtų galima žiūrėti iš skirtingų kampų ir vaizdinių ekranų.

HDMI 运用 图 -3

* Nuostabus našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, stiprios komunikacijos galimybės, puikus aplinkos pritaikymas ir tvirtumas, aukštos integracijos galimybės, puikus stabilumas

* Valdydami darbuotojus, mes skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės pateikti geriausius sprendimus klientams.

* Kelios programos: Pramonės automatikos įtaisas (Pramonės valdymo sistema, skaitmeninis valdymas, gamyba-gamyba ...). Komercinės savitarnos įranga (maisto savitarna, VEM, savipagalbos išlaidos ...). „Selt-help“ biuras (savitarnos užklausos, išmanusis biuras, savitarnos spausdinimas / paskyrimų priėmimas ...) Vieša lauko įranga, medicininė įranga, šiukšliadėžė, medicininė apžiūra.

* Pagrindines „Neway“ produktų grupes sudaro: įterptosios kompiuterių platformos, mobiliųjų duomenų terminalai, fotoaparatų ir transliacijų monitoriai, jutikliniai VGA / HDMI monitoriai pramoniniams tikslams, USB displėjaus monitoriai, jūriniai, medicininiai monitoriai ir kiti specialūs LCD ekranai, taip pat turi pramoninį IP65 skydelio kompiuterį ( „Windows“ arba „Android“) ir pramoniniai IP65 monitoriai (neliečiami, atsparūs, talpūs, infraraudonieji).

* Q: Kiek laiko galiu gauti prekes?

A: Tai priklauso nuo to, kiek produktų perkate ir nuo jų gabenimo būdo. Mes jums atsakysime gavę užklausą.

Tyrimo