Transliavimo studijos monitorius

„Broadcast Studio Monitor“ CK2800: 28 colių 4K transliavimo monitoriaus laikmenų stebėjimas - 28 colių 16: 9 LED ekranas, 170 ° / 160 ° žiūrėjimo kampai - natūrali 3840x2190 skiriamoji geba - 300 cd / m² šviesumas, 1000: 1 kontrastas - 3G-SDI, HDMI, VGA , DVI, Audio, Tally Interfaces - Palaikymas DMI 2.0x1 (4K 60Hz), HDMI 1.4x3 (4K ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Transliavimo studijos monitorius

CK2800: 28 colių 4K transliavimo monitoriaus laikmenų stebėjimas

- 28 colių 16: 9 LED ekranas, 170 ° / 160 ° žiūrėjimo kampai

- Native 3840x2190 skiriamoji geba

- 300 cd / m² ryškumas, 1000: 1 kontrastas

- 3G-SDI, HDMI, VGA, DVI, Audio, Tally sąsajos

- Palaikymas DMI 2.0x1 (4K 60Hz), HDMI 1.4x3 (4K 30Hz)

- „WHDI Wireless HDMI“ pasirinktinai

CK系列-12G banner V1.0

„Broadcast Studio Monitor“ funkcijos:

6

Transliavimo studijos monitoriaus signalo formatas:

7

Transliavimo studijos monitoriaus specifikacija:

CK2800-12G 规格表

„Broadcast Studio Monitor“ programa:

Jei jums reikia aukštos kokybės ir profesionalaus stebėjimo, „NEWAY Broadcast Studio Monitor“ yra puikus sprendimas. Jis yra pakankamai universalus, kad jį būtų galima naudoti iš transliavimo įrenginio, mobilios kepenų gamybos ar rinkinio, skirto filmų kūrimui.

QQ 图片 20181018164314

* Pasirenkamas „Sunlight“ skaitymas, standartinis su 400 cd ryškumu, gali būti pritaikytas 800–1000vnt., Kad galėtumėte gerai jį naudoti po saule, yra geras pasirinkimas lauko aplinkoje.

* Pabrėžkite produktų mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves, turėti stiprią MTTP technologiją, kuri gali teikti technines konsultacijas tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų teikti atitinkamus pritaikytus sprendimus, kad būtų patenkinti skirtingi klientų poreikiai .

* „Neway“ pramoniniai LCD monitoriai idealiai tinka tokioms aplinkoms. Jutiklinio ekrano monitoriai idealiai tinka operatoriaus sąsajai, valdymo skydams, žmogaus mašinų sąsajai ir mašinos stebėjimui. Atviras rėmas ir plokštės montavimo monitoriai palengvina montavimą.

* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame visus klientus aplankyti mus, ir tikimės, kad abi pusės galės sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Q: Koks yra jūsų pramonės skydelio kompiuteris?

A: Min. Užsakymo kiekis: 1 vnt. Daugiau kiekio, palankesnės kainos. Naujiems klientams taip pat gali būti deramasi dėl nuolaidos.

* Q: Kokia paslauga gali būti siūloma?

A: 1.Powerfull mokslinių tyrimų ir plėtros patirtis

2.OEM & ODM gebėjimas

3.Strict QC TEST kontrolė

4.EASY & FAST Bendravimas

5. Atsakingas po tarnybos

* Q: Ar galiu gauti mėginį bandymui?

A: Taip, mes galime pateikti jums pavyzdį, į kurį bus atsižvelgta, o mėginio ir pristatymo išlaidas moka klientas.

* Q: Kokia OS galima naudoti „Mini PC“?

A: Visi mūsų mini kompiuteriai palaiko visų rūšių pagrindinę operacinę sistemą, dauguma pirkėjų naudoja „Windows“ ir „Linux“, o kai kurie „Mini PC“ taip pat palaiko „Android“ operacinę sistemą.

* Q: Ar galite dirbti 24–7 dienas? O kaip apie temperatūrų diapazoną, kuriuo jis gali veikti?

A: Taip, mūsų kompiuteriai gali dirbti 24–7 dienas, o darbo temperatūra yra 0–40 laipsnių. tai viskas dėka mūsų ventiliatoriaus dizaino, taupant erdvę, be triukšmo, mažo energijos suvartojimo, didelės talpos yra mažo kompiuterio privalumai bokštinio kompiuterio bokštui.


Hot Tags: transliavimo studijos monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like