Transliavimo stebėjimas

Transliavimo stebėjimas CK2380-12GSDI: 23,8 colio 6G-SDI 4K UHD transliavimo etaloninis monitorius - 23,8 colio 16: 9 LED ekranas, 178 ° peržiūros kampai - 12G-SDI Single-Link, Dual - Link, Quad - Link - 300cd / m² šviesumas, 1000: 1 kontrastas - 12G-SDI, HDMI, VGA, DVI, AV, Tally sąsajos - palaikymas 4K HDMI 60Hz, 30Hz - 4K 12G-SDI UHD transliacijos fotografijos monitorius
Pokalbis dabar

Informacija apie

Transliavimo stebėjimas

CK2380-12GSDI: 23,8 colio 6G-SDI 4K UHD transliavimo etaloninis monitorius

- 23,8 colio 16: 9 LED ekranas, 178 ° peržiūros kampai

- 12G SDI Single - Link, Dual - Link, Quad - Link

- 300 cd / m² ryškumas, 1000: 1 kontrastas

- 12G-SDI, HDMI, VGA, DVI, AV, Tally sąsajos

- 4K HDMI 60Hz, 30Hz palaikymas

- 4K 12G-SDI UHD transliacijos fotografijos monitorius

CK系列-12G banner V1.0


Transliavimo stebėjimo funkcijos:

5

6

7

Specifikacija:

CK2380-12G 规格表

Transliavimo stebėjimo taikymas:

Transliavimo stebėjimas yra lengvai naudojamas. Transliacijos, po gamybos ir profesionalios AV aplinkos sukuriamos naudojant SDI įrangą ir kabelius. Tai labai svarbu konvertuojant į SDI ir iš jo, kad išlaikytumėte aukščiausią įmanomą vaizdo ir garso kokybę.

QQ 图片 20181018164314

* Su „VESA“ skylėmis galiniame dangtyje laikykitės kelių montavimo būdų, pvz., Priekinis įdėklas su užraktu, apgaubtas metalinėmis plokštėmis, tvirtinamas prie sienos su sieniniu laikikliu.

* Produktai, nupirkti iš „Neway“, pažadame teikti 1 metų nemokamą remonto paslaugą. „Neway“ garantuoja, kad produktai yra pagaminti iš defektų (išskyrus gaminio fizinę žalą) įprastu būdu naudojant vieną (1) metus nuo pristatymo dienos.

* „Neway“ siūlo saulės šviesai nuskaitomus monitorius, skirtus naudoti lauke ryškioje saulės šviesoje. Mūsų monitoriai taip pat idealiai tinka naudoti su borescopais, vaizdo zondais, mikroskopais, rentgeno spinduliais ir kitomis vaizdo vizualizavimo sistemomis. Jie taip pat plačiai naudojami kaip vaizdo atvaizdai ekrano spausdinimo mašinose, pakavimo mašinose ir stebėjimo stotyse. „Neway“ monitoriai sėkmingai naudojami gamybos, naftos ir dujų, energijos ir energijos, farmacijos, vamzdynų tikrinimo, geležinkelio, chemijos, stiklo, plieno ir kitų rūšių pramonės šakose.

* „Neway“ pagrindinės produktų linijos: Įterptųjų kompiuterių platformos, mobilieji duomenų terminalai, fotoaparatai ir transliavimo monitoriai, „Touch VGA / HDMI“ monitoriai pramoniniams tikslams, USB displaylink monitoriai, jūrų, medicininiai monitoriai ir kiti specialieji LCD ekranai, taip pat turi „Industrial IP65 Panel PC“. „Windows“ arba „Android“) ir „Industrial IP65“ monitoriai („Non Touch“, „Resistive“, „Capacitive“, „Infrared“).

* K: Kokie sertifikatai yra?

A: Kadangi Europa ir Amerika yra pagrindinės mūsų rinkos, visi mūsų produktai atitinka CE / RoHS / FCC / UL reikalavimus. Kai kuriems modeliams sertifikatai jau yra prieinami. Kitiems modeliams reikės jūsų pagalbos, kad galėtumėte taikyti sertifikatus.

Tyrimo