Pristatymas LCD ekranas

Transliavimo LCD ekranas CK1560 : 4K (3840 * 2160) Ultra-HD natūrali skiriamoji geba - 15,6 "idealus dydis tiek lagaminui, tiek aukštai kontrastui: 1000: 1, 330cd / m² ryškumas, -Rich sąsajos: 3G-SDI, HDMI, DVI, VGA, AV įvestis, -Metal korpusas, 176 ° Labai didelis žiūrėjimo kampas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Transliavimo LCD monitorius

CK1560 : 4K (3840 * 2160) Ultra-HD natūrali skiriamoji geba

-15,6 "puikiai tinka tiek lagaminui, tiek rackmount,

- Aukštas kontrastas: 1000: 1, 330cd / m² ryškumas,

-Rich sąsajos: 3G-SDI, HDMI, DVI, VGA, AV įvestis,

-Metalinis korpusas, 176 ° Labai didelis žiūrėjimo kampas

BM150-12G-DM-1_01


Transliavimo LCD monitoriaus funkcijos:

567

Specifikacija:

BM150-12G-DM-1_09

Transliavimo LCD monitoriaus taikymas:

Paprastai operatoriams ar specializuotiems šauliams reikia transliavimo LCD monitoriaus, kad būtų lengviau fotografuoti ar gaminti spalvų kalibravimą.

QQ 图片 20181018164314


* Aukštos kokybės metalas daro pramoninį fiuzelagą. Visų metalinių korpusų konstrukcijos yra tvirtos, atsparios seismui, patvarios, aukštos ir žemos temperatūros, efektyvios šilumos išsklaidymui ir gali būti naudojamos atšiauriose aplinkose.

* 17+ metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT LCD jutiklinio monitoriaus / atviro rėmo liečiamojo monitoriaus / įterptųjų terminalų plokštės kompiuterio srityje ir tt Daugiausia eksportuojama į euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Pramoninė automatika

Didėjant pramoninių automatikos įrenginių sudėtingumo reikalavimams, „Neway“ sukūrė „All in one“ integruotą panelinį kompiuterį nuo 7 "iki 22". Jis gali padėti užbaigti kai kurias serijos operacijas, pvz., Parodyti produkto parametrų būseną, kontroliuoti sistemos veikimą, istorinių duomenų užklausą ir statistiką, techninės priežiūros įrašų užklausą ir pan. Tai operatoriaus darbo vieta ir maksimaliai padidina HMI, kad projektas būtų sklandus. Pramonės automatikos ekrano sprendimas.

* K: Kokio tipo patikrinimą galite atlikti?

A: NEWAY turi kelis bandymus iš skirtingų padalinių perkamų medžiagų į galutinius produktus, pvz., QA, QC, pardavimų atstovas, kad būtų užtikrinta, kad visi yra puikioje būklėje prieš išsiuntimą. Mes taip pat sutinkame su trečiosios šalies, kurią paskyrėte, patikrinimą.

* Q: Ar prietaisas yra numatytasis kaip anglų kalba?

A: Žinoma, mūsų prietaisas palaiko daugiakalbę kalbą, pavyzdžiui, anglų, ispanų, portugalų, prancūzų, vokiečių, lenkų, japonų, rusų ir kt.

* K: Kokie sertifikatai yra?

A: Kadangi Europa ir Amerika yra pagrindinės mūsų rinkos, visi mūsų produktai atitinka CE / RoHS / FCC / UL reikalavimus. Kai kuriems modeliams sertifikatai jau yra prieinami. Kitiems modeliams reikės jūsų pagalbos, kad galėtumėte taikyti sertifikatus.

* Klausimas. Kaip galima įsigyti dalių?

A: Mes saugome atsarginių dalių atsargas ir užtikriname, kad visos dalys, kai tik reikia.


Hot Tags: transliacija LCD monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like