Geriausias transliavimo monitorius

Geriausias transliacijos monitorius CK2380-12G: 12G-SDI 4K monitorius -4K (3840 * 2160) Ultra-HD native raiška, -12G-SDI Single-Link, Dual - Link, Quad - Link -23,8 " , - Aukštas kontrastas: 1000: 1, 300cd / m² ryškumas, -178 ° Ypač aukštas žiūrėjimo kampas, -Rich sąsajos: 12G-SDI, 4K HDMI įvestis, -Metalinis korpusas, Plati įtampa: DC12-24V.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausias transliavimo monitorius

CK2380-12G: 12G-SDI 4K monitorius

-4K (3840 * 2160) Ultra-HD gimtoji raiška,

-12G-SDI Single-Link, Dual - Link, Quad - Link

-23,8 "puikiai tinka tiek lagaminui, tiek rackmount,

- Aukštas kontrastas: 1000: 1, 300cd / m² ryškumas,

-178 ° Labai didelis žiūrėjimo kampas,

-Rich sąsajos: 12G-SDI, 4K HDMI įvestis,

-Metalinis korpusas, plati įtampa: DC12-24V.

CK系列-12G banner V1.0

Geriausios transliavimo monitoriaus funkcijos:

5

6

7

Specifikacija:

CK2380-12G 规格表

Geriausia transliavimo stebėjimo programa:

Geriausias transliavimo monitorius yra lengvai naudojamas. Transliacijos, po gamybos ir profesionalios AV aplinkos sukuriamos naudojant SDI įrangą ir kabelius. Tai labai svarbu konvertuojant į SDI ir iš jo, kad išlaikytumėte aukščiausią įmanomą vaizdo ir garso kokybę.

QQ 图片 20181018164314

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninį fiuzelagą. Visų metalinių korpusų konstrukcijos yra tvirtos, atsparios seismui, patvarios, aukštos ir žemos temperatūros , efektyvios šilumos išsklaidymui ir gali būti naudojamos atšiauriose aplinkose.

* Kaip profesionalus pramoninio skydelio kompiuterio ir monitoriaus gamintojas, „Neway“ visada padeda funkcionaliai tiekti saulės šviesą, patogų ir pramoninį gaminį klientui visame pasaulyje.

* Pramoninė automatika

Didėjant pramoninių automatikos įrenginių sudėtingumo reikalavimams , „Neway“ sukūrė „All in one“ integruotą panelinį kompiuterį nuo 7 iki 22 colių .

* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos , JAV , Meksikos , Vokietijos , Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame visus klientus aplankyti mus, ir tikimės, kad abi pusės galės sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* K: Kas yra minimalus užsakymo kiekis (MOQ)?

A: Tik 1 gabalas yra gerai.

* Q: Ar jūsų talpinis atviro rėmo monitorius yra stabilus ar ne?

A: Šviesos prisilietimo jautrumas - talpinis hmi visada laikomas lengvai pasiekiančiu gedimą. Atkreipkite dėmesį, kad tik jutiklinis stiprumas yra nuo uo iki 25g, veiksmų gali imtis HMI.

* K: Kaip garantinis ir aptarnavimo po pardavimo laikas?

A: Mes turime vienerių metų garantiją, tuo metu, kai turėsite kokią nors kokią nors problemą, mes taisome nemokamai. Kalbant apie aptarnavimą po pardavimo, galite susisiekti su mumis bet kuriuo metu

Kliento apsilankymas:

Mūsų custmoers ateina iš skirtingų pasaulio šalių. Europos ir Amerikos rinka yra pagrindinė mūsų rinka.
Tyrimo