Optinio pluošto plėtiklis

BFE1121: Fiber Optic Extender Converter - Sdi Extender Over Fiber - SFP modulis su LC jungtimi - SDI išlyginimas ir pakartotinis sinchronizavimas - 20 km perdavimo - optinio pluošto 3G-SDI keitikliui perdavimo funkcija: 1) 20 km perdavimo atstumas; 2) palaiko 3Gbit lygį A ir B lygis (visi formatai) 3) ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

BFE1121: optinio pluošto keitiklio keitiklis

- "Sdi Extender Over Fiber"

- SFP modulis su LC jungtimi

- SDI išlyginimas ir pakartotinis sinchronizavimas

- 20 km perdavimo

- Fiber Optic į 3G-SDI keitiklis siųstuvas



Funkcija:

1) 20 km perdavimo atstumas

2) Remkitės 3Gbit lygiu A ir B lygiu (visi formatai)

3) SFP / LC šviesolaidžio siųstuvas ir imtuvas

4) SDI išlyginimas ir pakartotinis sinchronizavimas

5) 3G-SDI įvestis ir siųstuvas

6) Dvigubas 3G-SDI išvestis imtuve

7) SDI įėjimas Automatinis perjungimas SD, HD ir 3G

8) USB maitinimo šaltinis

9) transliacijos keitiklis


Specifikacija:

Signalo formatas

JUNGTYS

Siųstuvo SDI vaizdo įvestis

SD / HD / 3G-SDI (75Ω) x1

Siųstuvo SDI Loop Output

SD / HD / 3G-SDI (75Ω) x1

Siųstuvo optinis išvestis

SFP modulis (LC) x1

Imtuvo skaidulinis optinis įėjimas

SFP modulis (LC) x1

Imtuvas SDI vaizdo išvestis

SD / HD / 3G-SDI (75Ω) x2

STANDARTAI

Optinio pluošto modulis

SFP modulis: karštasis plagumas
Jungties stilius: LC
Fiber tipo: vieno režimo
Optinis bangos ilgis: 1490 nm
Maksimalus dažnių juostos plotis: 3Gbps
Optinio perdavimo galia: -6-0dBm
Imtuvo jautris-22dBM

Vieno režimo Max.Distance
Optinio pluošto laikymasis

20 kilometrų (12,5 mylių) už 3G (1080P)
SMPTE 297M 2006

SDI atitikimas

3Gbit lygis ir lygis B (visi formatai)
SMPTE 259M, SMPTE 292M, SMPTE424, SMPTE 296M
, SMPTE 274M, SMPTE 425M, ITU-R BT656.ITU-R BT.601

SDI automatinis perjungimas
SDI vaizdo įrašų rodiklis
SDI spalvų erdvė
SDI išlyginimas ir pakartotinis sinchronizavimas
SDI Audio

Automatiškai pasirenka įvestį SD / HD / 3G-SDI
SD / HD / 3G-SDI
YUV, RGB
Taip, SDI įvesties ir išvesties palaikymas iki 120 m 3G-SDI
Palaiko 16 kanalų įterptųjų

SIZE

Matmenys (LWD)
Svoris

71X41X23mm
200 + 200g

Galia

Galia
Maitinimo kompresija
Įtampos diapazonas

Mikro USB
1.5W
3.5-5VV

APLINKA

Darbinė temperatūra
Laikymo temperatūra
Santykinė drėgmė

- 20 ℃ -60 ℃
-30 ℃ -70 ℃
0% -90% be kondensacijos

Garantija

Garantija

3 metų ribota garantija


Paraiška:



Tyrimo