Keitiklis „YouTube“ transliacija

BSC2031: vaizdo konverteris su garso / AES / EBU įterptu - aukštyn / žemyn mastelio keitimas ir Fram Rae konversija - garso įterpimas ir įdėjimo įdėklas - „Trill Parallel SDI“ išėjimai -EasyControl per „DIP Swithches“ - „YouTube“ transliacija
Pokalbis dabar

Informacija apie

Keitiklis „YouTube“ transliacija

BSC2031: vaizdo konverteris su garso / AES / EBU

- Aukštyn / žemyn mastelio keitimas ir „Fram Rae“ konversija

- Garso įterpimas ir įdėjimas

-Triple Parallel SDI išėjimai

-EasyControl per DIP Swithches

-Converter „Youtube“ transliacija

„YouTube“ transliavimo funkcija:


Mini konverterio specifikacija:


Mini konverterio taikymas:

„Quanzhou NEWAY Industrial Limited“ yra profesionali ir globalizuota OEM ir ODM paslaugų teikėja, kuri specializuojasi elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimuose ir taikymuose nuo 2002 metų.

Mes dalyvaujame elektroninių gaminių projektavime, gamyboje, rinkodaroje ir pristatyme. Klientų pasitenkinimas yra mūsų galutinis tikslas, kuris kartu siekia laimėti abipusį laimėjimą su partneriais visame pasaulyje.

摄影 类 应用

* Darbinė temperatūra: -20 ~ 70 ℃, santykinis drėgnumas 10% ~ 90% (nekondensuojantis), 365 dienos * 24 valandų darbo oras.Priimkite pramoninę kontrolę HD LCD ekraną ir LED apšvietimo ekraną, paryškinkite paveikslėlį, puikią spalvą.

* Pabrėžkite produktų mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves, turėti stiprią MTTP technologiją, kuri gali teikti technines konsultacijas tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų teikti atitinkamus pritaikytus sprendimus, kad būtų patenkinti skirtingi klientų poreikiai .

* Tipinės programos

Žaidimų automatai, nuotraukų kabinos, kavos kioskai, medicinos įranga, KTV mašinos, bilietų spausdintuvas, bankomatas, pramoninės kontrolės mašinos, pašto dėžutė, prekybos centras, prekybos centras, spintos.

* Profesionalus aptarnavimas pasaulio klientams. „Neway“ gamina naujus „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kt. Skystųjų kristalų ekranus, kad gamintų mūsų produktus, o ne tik monitorius, bet ir „Panel PC“.

* Q: Ar galėtumėte pridėti savo logotipą?

A: TAIP, OEM įkrovos LOGO ir prekės ženklo logotipas


Hot Tags: konverteris youtube transliacija, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like