Transliavimo keitiklių dėžutė

BFE1121: Fiber Optic Extender Converter - Sdi Extender virš Fiber - SFP modulis su LC jungtimi -SDI išlyginimas ir pakartotinis laikrodis - 20km transmisija - transliavimo konverterio dėžutė
Pokalbis dabar

Informacija apie

Transliavimo keitiklių dėžutė

BFE1121: Fiber Optic Extender Converter

- Sdi Extender virš pluošto

- SFP modulis su LC jungtimi

-SDI išlyginimas ir pakartotinis laikrodis

- 20 km perdavimas

- Transliavimo keitiklio langelis

Transliavimo konversijos dėžutės funkcija:

Transliavimo keitiklių dėžutės specifikacija:

Transliavimo konverterio dėžutės taikymas:

Mes turime profesionalų R & D komanda gali pasiūlyti OEM ir ODM paslaugas su aparatūros ir programinės įrangos pritaikymu, kurie perkelia jūsų idėjas į apčiuopiamą įrenginį ar sistemą.

摄影类应用

* Darbinė temperatūra: -20 ~ 70 ℃, santykinis drėgnumas 10% ~ 90% (nekondensuojantis), 365 dienos * 24 valandų darbo oras.Priimkite pramoninę kontrolę HD LCD ekraną ir LED apšvietimo ekraną, paryškinkite paveikslėlį, puikią spalvą.

* Bendrovė turi pakankamai personalo rezervų ir aukštos kokybės darbuotojus, gali suteikti jums gerą techninę pagalbą, įsigyti patirtį ir aptarnavimo paslaugas mūsų bendradarbiavimo procese.

* Tipinės programos

Žaidimų automatai, nuotraukų kabinos, kavos kioskai, medicinos įranga, KTV mašinos, bilietų spausdintuvas, bankomatas, pramoninės kontrolės mašinos, pašto dėžutė, prekybos centras, prekybos centras, spintos.

* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame visus klientus aplankyti mus, ir tikimės, kad abi pusės galės sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Q: Jei jūsų skydelis yra pramoninis ir stiprus?

A: TAIP, naudojant pramoninę įdėtą platformą, sistema yra stabili ir patikima, ji turi daug sąsajų


Hot Tags: transliavimo konverterio dėžutė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like